www.in-comfort.com.ua   

ВСЁ ДЛЯ ОТОПЛЕНИЯ КОНДИЦИОНИРОВАНИЯ И ВЕНТИЛЯЦИИПочему нужно приобретать твердотопливные котлы Logica именно у нас.

Покупая твердотопливный котёл у нас, Вы автоматически получаете квалифицированную (опыт работы с твердотопливными котлами более 7 лет) техническую поддержку на протяжении всего срока службы котла, не зависимо от срока гарантии.

Только для наших клиентов есть возможность получать, консультации в телефонном режиме по настройке твердотопливного котла без выходных и до 22-00. Бывают случаи, когда покупатели приобрели твердотопливный котёл без тех. поддержки и несколько лет используют его крайне не эффективно, сжигая при этом огромное количество топлива, или не полностью очищая теплообменник, забивают котёл, так что он вообще отказывается работать. В таких случаях рекомендуем, ознакомится с видеороликом по чистке котла и инструкцией по эксплуатации твердотопливного котла, которую всегда можно скачать бесплатно на нашем сайте.

Если Вы решили купить твердотопливный котёл Логика дешевле… у продавцов, которые его в глаза никогда не видели не торопитесь, перезвоните нам и предложите свою цену, по которой Вы готовы его забрать, возможно, Вам удастся купить нормальный официальный котёл за ту же цену.

Подбор топлива для твердотопливных котлов нужно осуществлять экспериментальным путём. Важно перед закупкой большой партии, например, угля взять на пробу пару мешков и проверить на деле. Действительно ли это уголь, а не земля похожая на уголь. Твердотопливные котлы с принудительным наддувом позволяют сжигать любой горючий мусор, однако, для удобства эксплуатации твердотопливного котла всё же лучше и удобнее применять качественное топливо.

Уважаемые покупатели, кто планирует приобретать твердотопливный котёл Логика , не затягивайте. В сентябре начинается так называемый сезон и некоторых моделей может не быть на Украине, а сроки поставки в сезон могут затягиваться до 4 недель и более.

Самое главное следует помнить, что всегда проще получить наибольшую скидку на твердотопливный котёл именно до начала сезона, а не в разгар его. Желаем удачных и выгодных покупок.

В Киеве проходила международная выставка Акватерм 2016, на которой все желающие могли спокойно осмотреть котлы твердотопливные Логика, получить ответы на интересующие вопросы.

Небольшая статья Котлы твердотопливные общее описание.

У нас работает форум "Котлы твердотопливные" на котором можно задавать разнообразные вопросы, прочитать отзывы, написать отзывы, найти толковых монтажников, предложить свои услуги.

Твердопаливні котли

твердопаливні котли

Компанія Ін-Комфорт пропнує звернути увагу на

твердопалвині котли Логіка виробництва Польща.

Ситуація з прогнозованим підвищенням цін на газ примушує замислюватися над тим, що у найближчому майбутньому використання твердопаливних котлів буде дуже актуальним.

 Помірковані люди вже зараз встановлюють твердопаливні котли як основні, так і резервні у своїх помешканнях, - це дає їм впевненість, що незалежно від постачання газу в їхніх будинках завжди буде тепло та затишно. Встановлення бойлеру непрямого нагріву дає можливість отримати теплу воду у крані.

Ситуація, коли для проведення  газу треба заплатити немалі кошти, а на наступний рік ще й ціна на цей вид палива значно зростатиме, підштовхує людину, яка вміє рахувати свої витрати, на встановлення сучасного твердопаливного котла, який буде процювати багато років і заощадить ваші кошти.
Якщо взяти приклад з наших найближчих європейських сусідів, у них твердопаливний котел виправдовує себе за два або три опалювальних сезони.

Довідка: Зараз в Україні на опалення витрачається 30% усіх паливно-енергетичних ресурсів, що споживає країна, 65 відсотків з них - на опалення житла. Енерговитрати на опалення 1 кв.м загальної площі житла становлять в Україні - 250-400 кВт/год на рік, а у Німеччині, наприклад, 180. Річна потреба України в енергетичному паливі складає 280 млн.т умовних одиниць, що із розрахунку на одного жителя у 2 рази перевищує витрати в економічно розвинених країнах. Значна частина витрат (приблизно 75 млн.т в рік) припадає на житлово-комунальні потреби.

 

Твердопаливні котли,

що продукуються, на рівні з високою якістю  мають дуже багато переваг. Унікальна система багатокрапкового наддмуху разом з розвиненим тепловимінником дають можливість максимального допалювання, що збільшує коефіцієнт корисної дії та зменшує шкідливі викиди в атмосферу. Автоматичний блок керування робить користування котлом дуже зручним, тому що керуючи вентилятором подачі повітря, він підтримує задану температуру.

Сучасні твердопаливні котли,

що представлені фірмою Ін-Комфорт, відповідають усім технічним вимогам згідно системи якості ISO 9001 та мають сертифікати відповідності державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики УкрСЕПРО.
Випробування у лаболаторії дали дуже цікаві результати на користь застосованої в твердопаливних котлах Кумулятор Логіка та Ультіма Плюс будови тепловимінника та багатокрапкового наддмуху.
На рівні з технічно досконалою будовою  ці вироби не потребують дуже складних умов при підключенні до системи опалення. Універсальність щодо застосовуваного палива – адже в цих котлах можливо спалювати як деревину (або її віходи) чи вугіля, так і  вугільний пил - дає можливість опалювати приміщення тим паливом. яке доступне на даний момент або комбінувати його.
Застосування блоку керування та вентилятора є додаковою перевагою, що дозволяє зробити процес опалення автоматичним та в одночас керованим, а при аварійній відсутності електрики котел також може працювати з відчиненими дверцятами.
Розглянемо більш докладно будову цьго універсального приладу.
Котел з верхнім і нижнім згорянням є термічно ізольований. Вмонтована панель управління з’єднана з вентилятором. Камера згоряння виготовлена з атестованого металу. В камері згоряння є статична  водяна та рухома решітки. Конвекційна частина складається з спеціально сформованих каналів, частково виложених шамотом. В камері згоряння створено спеціальні отвори для доступу повітря, завдяки яким забезпечується краще згоряння.       
Вентилятор з перемінною швидкістю оборотів дає змогу контролювати процес спалювання.
Регулятор RK-2001A є дуже простий у використанні, він устаткований термостатом кімнатної температури, а також можливістю підєднання датчика кімнатної температури.
 Якщо температура у кімнаті нижча заданої,  вмикається лампочка біля термостата котла, яка означає, що котел повинен підтримувати підвищену температуру котла. Після досягенення заданої температури в приміщенні лампочка згасає, вимикається насос обігу ц.о., a котел переходить в режим підтримання горіння при температурі 65°C.
            З метою забезпечення стабільного процесу розпалювання котла в регуляторі передбачено режим розпалювання. Після приєднання до мережі  регулятор входить в режим розпалювання котла, що сигналізується запаленням кнопки на екрані. Режим розпалювання завершується (кнопка згасає), коли температура котла досягає позначки, заданої термостатом. В моделі RK-2001A якщо під час розпалювання температура котла є нижчою, ніж  45°C  вентилятор працює з потужністю в межах від  r4=40% до r9=90%, rF=100%), a вище 45°C - на 100% потужності. У випадку, коли під час розпалювання температура в котлі не піднімається протягом 2 годин вище 65°C, регулятор вимикає вентилятор і вмикає сигнал “недостача палива”.
            Під час вигоряння котла, коли температура впаде нижче 65°C, i такий стан утримується протягом  30 хв., регулятор ввімкне вентилятор і запалить сигнал “нестача палива”.

Як видно з опису роботи електронного блоку керування, сучасний твердопаливний котел забезпечений автоматичним регулювнням та підтриманням температури - це робить використання данного вириобу простим та комфортним.
Щодо завантаження палива, найсучасніший котел Кумулятор Логіка може працювати добу на одому завантаженні при застосуванні вугілля, що є дуже непаганим результатом для звичайного непіролізного твердопаливного котла.

 


Яндекс.Метрика
 

~UKR~

(044)229-58-48
Design & coding: Alex